Farsang | 2018

Nagy izgalommal készülődtek óvodásaink a farsangi mulatságra.

Farsang | 2018 - Örömhír Óvoda Veszprém
Hetek óta beszélgettek a már elkészült,vagy még csak vágyott jelmezeikről. A nagy nap reggelén boldogságtól ragyogó arccal léptek be a füzérekkel, lampionokkal feldíszített csoportokba, mint tündér, tűzoltó, kedves kis állatka vagy kedvenc meséjük szereplője. A tornateremben egy közös játék és tánc során mind a három csoport megcsodálhatta a többiek jelmezét. A délelőtt a várva várt eseménye a játék volt, ahol a mókás,vicces versenyjátékokban a vállalkozó gyerekek megmutathatták milyen gyorsak, ügyesek. A nagy izgalmak után jól esett a gyerekeknek a sok finom sütemény és gyümölcslé, amit szüleik készítettek számukra.
Az izgalmakkal, örömökkel teli délelőtt hamar elröpült.
Bár az időjárás nem vett tudomást róla, de mi itt az óvodában harsány jókedvünkkel, vidám mulatozásunkkal mindent megtettünk annak érdekében, hogy elűzzük végre a telet.