Február 19-én hétfőn szánkózni voltunk a gyerekekkel.

Február 19-én hétfőn reggel izgalommal szálltunk fel külön-buszunkra.

Február 19-én hétfőn szánkózni voltunk a gyerekekkel. - Örömhír Óvoda Veszprém1/2 9-kor indultunk Eplénybe, ahol már hétfőn is pompás havas táj látványa fogadott minket. Vittünk magunkkal csúszkákat, amikkel a gyerekek önállóan is le tudtak csúszni. Előkerültek természetesen a szánkók is amelyeken az óvó nénik vitték le a gyermekeket az izgalmas pályán.
A szánkózás után kirándultunk is, elsétáltunk a sípályához. Olyan szép verőfényes idő volt, hogy a hátizsákból elővett szendvicseket és a meleg teát a sípálya melletti falépcsőkön ülve, a friss levegőn fogyaszthattuk el. A falatozás után megnéztük hogy tanulnak síelni a nagyobb gyerekek, és a sífelvonót. Egy kis sétára is jutott még időnk és energiánk, így megszakérthettük a hóágyút és a sípálya készítés óriási gépeit.
1 órakor már az óvodában ettük a finom ebédet és bizony ezen a napon mindenkinek jól esett a pihenés.