1 %

1 százalék - Örömhír Óvoda Veszprém2016. szeptember hónapban, – gyülekezetünk tagjai, adakozó testvéreink és hozzátartozóik – 2015. évi 1 százalék-os felajánlásaiból, a NAV-(APEH) – az alapítványunk részére, 571. 706 -Ft-ot utalt át.
Alapítványunk kuratóriuma, gyülekezetünk presbitériuma köszöni a felajánlásokat, és egyben tájékoztatjuk híveinket, a gyülekezet tagjait, hogy a kapott összeget, gyülekezetünk hitéleti, iskolai- óvodai oktatás, nevelés feladatainak ellátásához, használtuk fel.

1% - Örömhír Óvoda VeszprémKérjük evangélikus testvéreinket, hozzátartozóikat, mindazokat az ismerősöket, óvodánk gyermekeinek szüleit, akik adóbevallásra kötelezettek, hogy ebben az évben is támogassák a felajánlható 1-1 %-kal gyülekezetünk alapítványát.
(adószámunk: 18913419-1-19)
Egyéni adomány befizetési lehetőség:
OTP 11748007-20089515
RENDELKEZŐ NYILATKOZAT Letöltése >><< letöltés – RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ 1+1 SZÁZALÉKÁRÓL

Felajánlásaikat köszönettel fogadjuk!

Veszprém, 2017. január.