Beiratkozás 2020

Beiratkozás az Örömhír Óvodába 2020 április 17-ig | Veszprém

Óvodánkba a felvétel nem körzethez kötött.
Szeretettel várunk minden olyan családot Veszprémből, illetve a környező településekről, akik gyermeküket kis családias, keresztyén értékeket közvetítő, biztonságot nyújtó óvodánk nevelőinek gondoskodására, nevelésére szeretné bízni.

Címünk: 8200 Veszprém Aradi vértanúk útja 2/a (Deák iskola mellett)

Elérhetőségeink: www.oromhirovoda.hu Email: oromhir.ovoda(@)lutheran.hu

Tudnivalók a beíratáshoz:
Kérem töltsék ki az óvoda honlapjárólletölthető nyilatkozatot, majd azt legkésőbb 2020. április 17 -ig küldjék el az: oromhir.ovoda(@)lutheran.hu címre.

2020 április 20.-ig értesítést kapnak gyermekük felvételéről. Amennyiben kérdésük, problémájuk merülne fel a beíratással kapcsolatban írjanak a fenti címre, vagy keressenek a +36 20 940 3814 telefonszámon.

Letöltések:
Szándéknyilatkozat 2020 Örömhír Örömhír Evangélikus Keresztyén Óvoda (pdf)
2020 BEIRATÁS tájékoztató (pdf)

Rádóczy Ágnes

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük